1. Úvod
  2. O nás
  3. Výměna zboží
Výměna zboží

Postup pro výměnu a vrácení zboží

Zjistíte-li, že Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete ho do 14 dnů od převzetí vyměnit nebo vrátit.

Výměna zboží

Zboží můžete vyměnit do 14 dnů ode dne jeho převzetí.

Pokud zjistíte, že Vám dodané zboží nevyhovuje, pošlete nám ho zpět a my Vám zdarma zašleme požadovanou variantu. Nabídka platí pro první výměnu zboží s doručením v rámci ČR a pro zásilky bez doplatku.

V případě, že si vyberete výměnou dražší zboží, můžete zaslat doplatek převodem na účet a zaslání zboží budete mít rovněž zcela zdarma. Budete-li chtít uhradit doplatek dobírkou při převzetí zboží, hradíme poštovné opět my, Vám budeme účtovat pouze doběrečné ve výši 40 Kč.

Při další výměně zboží budeme účtovat dopravné dle platného ceníku.

Vrácení zboží

  • Od kupní smlouvy můžete odstoupit do 14 kalendářních dnů. Lhůta začíná běžet dnem následujícím po dni převzetí zboží a odstoupení musí být doručeno nejpozději poslední den této lhůty.
  • Zboží zašlete zpět na adresu sídla firmy: Alfa-sport, Lhotka 233, 560 02 Česká Třebová
  • Prosíme, abyste zboží dobře zabalili, tak aby nemohlo dojít při přepravě k poškození zboží nebo jeho obalu. Předejdete tak možnému snížení vracené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.
  • Zboží nemusí být vráceno v původním obalu, ale v tom případě má obchodník právo na náhradu nákladů spojených s novým zabalením zboží.
  • Peníze Vám zašleme zpět v zákonné lhůtě do 14 dnů.
  • Pro odstoupení od kupní smlouvy doporučujeme použít formulář OZNÁMENÍ O ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY, který je ke stažení zde. Odstoupení od kupní smlouvy můžete zaslat v elektronické podobě na adresu info@alfa-sport.cz nebo poštou společně s vraceným zbožím na adresu sídla prodávajícího.

Podrobné podmínky k odstoupení od kupní smlouvy se dozvíte v Obchodních podmínkách.

UPOZORNĚNÍ: Veškerá rizika a náklady spojené s dopravou nese zákazník, proto doporučujeme balík pojistit dle hodnoty zasílaného zboží. Dobírkové zásilky nebudou přijaty.

 


 

Mějte prosím na mysli, že obrázky produktů mají pouze informativní charakter, zboží se může ve skutečnosti mírně lišit. Provozovatel si současně vyhrazuje právo měnit technické specifikace produktů.

 

 
Kde nás najdete

Lhotka 233

560 02 Česká Třebová

 

 
Kontaktujte nás
Alfa sport
Po - Pa: 08:00 - 16:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.