PROGRESS X-treme zimní ponožky

Kód zboží PRO-x-treme
Výrobce PROGRESS
Kategorie Ponožky a podkolenky
Dostupnost obvykle 3 dny
Záruka 24 měsíců
Běžná cena s DPH 299,– Kč
Ušetříte 60,– Kč   (20 %)
Cena s DPH 239,– Kč
Barva
Velikost

   

Popis

Ponožky s Merino vlnou se vyznačují perfektním zpracováním. Vzhledem ke kvalitě materiálu jsou vhodné pro zimní období nejen na turistiku, ale i pro běžné denní nošení.

Užívejte si vlněného luxusu! MERINO collection je kolekce vlněného funkčního oblečení vysoké kvality. Vlákno Merino vlny je jemné a hebké, žádné škrábání a "kousání" jako u tradiční vlny. Úplet z Merino vlny je velmi lehký, prodyšný a skvěle izoluje. Merino vlna je charakteristická tím, že hřeje i vlhká. Díky tomu, že prostředí vlněného vlákna není ideální pro množení bakterií, merino prádlo nezapáchá ani při delším nošení.

Parametry

Materiál: 50% Multitech (70% merino vlna / 30% polyamid)
30% polypropylen + 16% Elastan + 4% polyamid
 

 


Úvodní stránka  |  Obchodní podmínky  |  Mapa serveru  |  Napište nám
PARTNEŘI  |  Nevíte kam na výlet?  |  Turistika.cz  |  www.rogelli.cz  |  Razítka a vizitky  |  sport-Inzercenet.cz  |  i-odevy.cz  |  Heureka.cz  |  Shopy.cz  |  Profitenis.cz  |  Porovnání cen  |  Naakup.cz

Copyright © 2007, Alfa-sport, Všechna práva vyhrazena
Cybergenics - tvorba eshopů, e-shop